nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Hejt na vypraný kalhotyZnáte to, jak svoje oblíbený džíny nosíte, co to dá, i když máte konce zablácený, stehna poťapkaný od psa a na zadku šmouhu od trávy z letního pikniku, ačkoliv už je prosinec? Já teda jo. Vypraný kalhoty jsou totiž čirý utrpení. Vždycky, když je házím do koše na špinavý prádlo, je mi úplně jasný, že ty skvěle vynošený nohavice, který obepínaj přesně tam, kde maj, a plandaj taky přesně tam, kde maj, budou po vytáhnutí z pračky aspoň jeden den úplně nenositelný.

 

Se skoro stoprocentní jistotou poznáte člověka, kterej má na sobě čerstvě vypraný džíny. Když to teda není hoper s nohavicema širokejma tak, že byste si z toho udělali stan, a s rozkrokem v úrovni podrážek bot. Člověk v čerstvě čistejch kaťatech totiž blbě sedí, šoupe se sem a tam, divně se kroutí, hází nohu přes nohu a vůbec dělá všechno, aby se ty kalhoty vrátily do původního, to jest předpracího, tvaru. Neříkejte mi, že během dvou dnů, co se kalhoty perou a sušej, člověk přibere tolik, že je potom tak tak natáhne. Po vyndání z pračky sice hezky voněj a všechny fleky jsou pryč, ale při oblíkání předvedete taneček jak z reklamy na hubnoucí kapsle. Trvá pěknejch pár hodin, než si gatě vysedíte do pohodlnýho tvaru, ve kterým budou znova tak akorát obepínat a plandat, a kterej jim vydrží zas ten půlrok, než je šoupnete do prádla. Až někdo vymyslí, jak prát džíny tak, abych je pak nemusela natahovat s pomocí celý rodiny, dejte mi prosím pěkně vědět.

 

V životě jsou jistý tři věci – že umřete, že když dáte do pračky dvě ponožky, tak vyndáte jenom jednu, a že když vyperete kalhoty, vytáhnete je aspoň o číslo menší. Naštěstí jenom dočasně. Ale moc veselý vyhlídky lidstvo stejně nemá – ty další dvě věci totiž už bejvaj na pořád.

 

Zdroj fotografie: blogspot.com

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
Marsian
Marsian 26.03.2014 10:44:17
Nosit kalhoty půl roku bez vyprání? Jsem sám, nebo to ještě někomu přijde nechutný?
To je jededn z důvodů, proč si nechci sednout v MHD, ta představa, že tam předtím seděl někdo v půl roku nevypraných kalhotách. Fuj...
Ráďa
Ráďa 04.11.2013 11:41:59
Haha, nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, ale asi na tom něco bude!
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010