nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Česká mládež na Twitteru. Koho sledovat?Podle nejrůznějších průzkumů si mladší čeští a slovenští internetoví surfeři Twitter zatím nijak zvlášť neoblíbili. Jenomže to vůbec neznamená, že tam není koho sledovat, ba naopak! Dneškem vám tedy naservíruju ukázku pěti mladých osobností (u některých alespoň duší), které vás jednoznačně nudit nebudou. Rozhodoně ale nepočítejte s nějakým výtryskem intelektuality nebo politické agitky. Budete se v první a poslední řadě hlavně bavit.

 

1. Radecho @Radecho

Trocha té životní filozofie, něco z osobních postřehů, v poslední době ale kvanta blábolení na téma muži vs ženy. Háček je v tom, že to skoro vždycky stojí za to.

 

2. Lanc3t @Lanc3t

Relativně čerstvý doktůrek, jehož twíty občas nápadně připomínají populární Scrubs. Dle mého skromného úsudku má na svědomí řadu twitterovských duší, které pod jeho vlivem narukovaly na medicínu.

 

3. Kuliočko @Kuliocko_

Jste výmluvné povahy, ale bojíte se zveřenit svou identitu? Vyrobte si jednu virtuální! Kuliočka asi znáte jako příšerku PIXARovského animáku, ale tady ho budete znát hlavně pro jeho víkendové #drunktwíty, #drunkbásničky a sem tam nějaké to situační foto (s Kuliočkem, samozřejmě).

 

4. Marvin @cotomate

Takže tentokrát figurka ze "Stopaře," která je mimo jiné Marvinovy vlastnosti neuvěřitelně ukecaná. Naštěstí to vůbec nevadí, protože je nám servírována vyvážená dávka twitterovského obsahu, jež občas připomíná Kuliočkův mix.

5. Zuzana Vrzalova @ZazanaVR

Dle popisu profilu je přítomno "kafe a denní dávka sexismu." Jo, to by celkem sedělo...

PS: Momentáně méně aktivní z "osobních" důvodů. Dřív to dávkovala i několikrát denně. Škoda.

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
TedTonks_cz
TedTonks_cz 05.12.2013 15:05:07
A já stále zůstávám nedoceněným undergroundovým tweeeetilem :D
TedTonks_cz
TedTonks_cz 05.12.2013 15:05:07
A já stále zůstávám nedoceněným undergroundovým tweeeetilem :D
TedTonks_cz
TedTonks_cz 05.12.2013 15:05:03
A já stále zůstávám nedoceněným undergroundovým tweeeetilem :D
@Deremiel
@Deremiel 05.12.2013 15:05:02
Tři jsem začal sledovat. :)
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010