nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Lajk na všechny hejtery na sociálních sítíchZnáte to. Milovníci na sociálních sítích jsou už jen pro smích. Milášci, pusinka a čičinka zůstávají sice ještě doménou náctiletých a opozděnců, ale i do těchto skupin už se pomalu vkrádají hipsteři.

 

Vyjadřování lásky, kterou by někdo bral vážně, je v tomto období jednadvacáté zrychlenosti čím dál těžší. Vidíme na Facebooku zamilovaný pár či obdivovatele koťátek a štěňátek a chce se nám zvracet. Jak vyjádřit podporu a vyhnout se přílišnému vyjadřování lásky, která všechny lidi akorát tak irituje?

 

Hejty. Proč?


  1. Můžete využívat nejlepší charakterové rysy Čechů. Například závist.
  2. Můžete se tvářit, že jste vtipný.
  3. Můžete postovat fotky koťátek a dělat, že vás vůbec neberou. „Prosím, ještě víc takových fotek s koťátky.”
  4. Můžete využít sarkasmus a tvářit se, že nejste Sheldon a víte, co to je.
  5. Nemusíte předstírat, že to někomu sluší, když vypadá jak pytel od slámy.

 

A jeden typ k inspiraci.


Mezi nejznámější hejtery rozsévající všeobepínající lásku patří například Jaroslav Plesl. Předmětem jeho vášně je Jan Zahradil a jeho evropská kasička a Liberálně ekologická strana. Našel způsob, jak tyto dvě srdcovky propagovat, aniž by se lidem zvedal žaludek. Sarkastickým hejtismem. Navíc zde nefunguje pouze propagace skrz efekt pouhého vystavení, ale také známý fakt – nepřítel mého nepřítele je můj přítel. A že svůj klub hejterů perfektně opečovává, to se můžete přesvědčit sami.

 

A tak Jaroslav Plesl přišel se způsobem, jak milovat a chránit všechny své oblíbence. Je to vskutku geniální.


Hejty a hejteři jsou zkrátka hitem moderního člověka. Lajky už sežral soused a jediný způsob, jak vyjádřit svou lásku, je nenávist. Kdo nemá ani jednoho hejtera, jako by nežil.

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010