nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Hejt na vstáváníJako menší jsem s ranníma kreslenejma seriálama otravoval celej byt. Těžko říct, kdy jsem tenkrát vlastně vstával. Asi už pár let se mi totiž nestalo, že bych byl doma a prošel kolem televize tak brzo, abych tam něco jako kreslenej seriál viděl. Už je snad nedávaj? Nebo vypadaj jinak? To je fuk. Důležitý je, že mě donutily vstávat v bizarních časech. Teďka mám problém odlepit se z matrace i v době, kdy už většina lidí v práci dopijí druhý kafe. A nevim, čim to je.

 

Prej existujou věci, který pomáhaj. Budík, kterej lítá po podlaze, dokud ho nechytíte. Budík, kterej za každý zaspání pošle vaše prachy na charitu. To je ono? S těmahle hračkama by se ze mě asi stal nedobrovolnej filantrop, co ráno hází z okna pojízdný budíky. Ne, lidi by v práci pořád dopíjeli druhý kafe, zatímco bych se odlepoval z matrace.

 

Né, že by to byl muj koníček. Já večer vážně nepřemejšlim o tom, jaká to bude paráda, až vstanu na oběd. A jaká to bude ještě větší paráda, když vstanu až po něm. Nestuduju matrace, na kterejch se nejlíp spí. Nekupuju závěsy, přes který nepronikne žádný rušivý světlo. Nemám špunty do uší ani ty letadlový klapky na oči. Neberu žádný prášky na spaní. Nevypínám budíka.

 

Celý to beru tak nějak zenově. Kromě toho, že si nastavim klasickýho mobilovýho budíka, kterej mi zaručí naplnění smělejch denních plánů. Když ale ráno slyšim tu hnusnou melodii, stane se ze mě senzační krizovej manažer. „Tohle přesunu támhle. Tomhle spojim s timhle. Tohle je vlastně zbytečný. A je to! Sláva. Můžu ještě spát.“

 

Když pak kolem poledne vstanu, zjistim, že krizovej manažer v trenkách, pod peřinou a v polospánku stojí za h****. I tak se ale pořád vrací.

 

Asi to chce mít novej „kreslenej seriál“. Kde ho vzít?

 

Foto: http://i3.mirror.co.uk/incoming/article2367811.ece/ALTERNATES/s2197/Man-sleeping-and-snoring-overhead-view-2367811.jpg

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010