nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Hejt na sušáky rukou na veřejných toaletáchJistě, žijeme v moderní době jedenadvacátého století, takže sušák poháněný elektřinou vypadá jistě na veřejných toaletách daleko lépe než klasické papírové ubrousky. V tomto případě by ale měla vítězit praktičnost před vizuálem, a v té si tento fučák ani v nejmenším neškrtne.

 

Nepopíratelná výhoda papírových ubrousků je ta, že člověk má díky nim ruce suché během dvou vteřin. Prostě jen přijdu, vytáhnu dva až tři kusy, utřu ruce, zmačkám a zahodím do poblíže postaveného odpadkového koše. Hotovo finíto a můžu zpátky ke stolu na pivo. Zatímco u sušáku je tento proces poněkud zdlouhavější.

 

Pokud bych chtěl mít ruce po jeho použití opravdu suché, tak s velkou pravděpodobností vystojím důlek do podlahy a pivo, které mám na stole, mi zvětrá natolik, že už nebude možné ho pít. Takže po nějaké době beznadějného sušení musím jít buďto ke stolu s ještě mokrýma (byť o něco málo míň) rukama, nebo je musím utřít do kalhot, což dělám také velice nerad. Tím se význam použití elektrického sušáku prakticky rovná nule.

 

Vím, je to asi banalita, která nikoho z vás asi tolik neznervózňuje jako mě, a můžete namítnout, že použití sušáku je hygieničtější, ale to pro mě v tomto případě není argument. Hlavním kritériem pro mě je, abych ty ruce měl suché, což se mi díky tomuto ďábelskému přístroji podaří málokdy.

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
Martin
Martin 03.04.2014 21:10:05
Zalezi na typu. Na vystavisti v Pze Letnanech maji susaky, do kterych se ruce vlozi,
a jsou suche driv, nez vas stihne napadnout, jak vas hejtare strasne stve, ze jste se narodili.
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010