nevěř nikomu
pod třicet...
vyhledávání
»
home
« Zpět

Hejt na pouliční otrapyVěřim na to, že pouliční prodej novin měl dřív svoje kouzlo. Dneska už to moc neletí (stejně jako samotný noviny). Ale zase letí jiný věci. Ty ale kouzlo nemaj. A za všechno můžou pouliční otrapové, který nabízej jen špatnej pocit. No, většinou. Jsou různý typy pouličních otrapů…

 

 

Nulácký prodejci. Tady mám jedno fakt obrovský dilema. Kdo je horší? Někdo, komu zvadnou absolutně všechny naděje na alespoň trochu normální práci nebo brigádu a jde na ulici nabízet cajky nějaký random firmy, nebo někdo, komu přijde jako dobrej nápad bejt zákazník pouličního nuláka? Takže politováníhodnej prodejce, nebo iracionální kupující? Já prostě nevim. Ještěže většina kolemjdoucích nevidí a neslyší. A já si aspoň vnitřně povzdechnu.

 

Citoví vyděrači. Podle mě jsou slepecký psi užitečnější než spousta lidí. Ale je fakt dobrý je (psy, samozřejmě) podporovat tim, že dám dvacku týpkovi, u kterýho mi jeho pochybný vzezření napovídá, že si s první vybranou dvoustovkou udělá fajn večer? Asi ani ne. Pohledu, kterej říká „seš egoistická zrůda“ ale neuniknu. Dík.

 

Vyhnaný studenti. Oni to vlastně dělat nechtěj. Když už ale dostanou kasičku a třeba i tričko s fajn odznáčkem, tak si to zkusí, páč se rádi nechaj vyvést ze školní rutiny. Občas si s nima tu hru zahraju. A oni se aspoň neúlisně usmějou. Je jim totiž fuk, kolik vyberou.

 

Možná, že typů pouličních otrapů je víc, ale o těch až příště.

 

Foto: http://wixphoto.com/wp-content/uploads/2012/09/salesman.jpg

Komentáře k článku
Pokud chcete komentovat článek, přihlašte se:  
Líbí se vám tento článek ?
Související články
18.11.2010